Regulamin

 

  1. Treść publikacji na stronie  ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa (kupno,sprzedaż). Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólno dostępne,  nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania wpisu. Korzystanie z serwisy wymaga zapoznania się z regulaminem oraz przepisów  końcowych zawartych w punkcie (Art. PRZEPISY KOŃCOWE) strony tego czego dotyczą treści zawarte na stronie.
  2. Strona internetowa  obejmuje przykładowe spisy treści : magisterskie, dyplomowe, licencjackie. Strona internetowa jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jaki spis treści zrobić i  zabrać się za pracę licencjacką zapoznaj się z naszym artykułem na temat pisania prac oraz spisami treści.
  3. Przeglądanie zawartości serwisu jest bezpłatne ale uzyskanie  pracy magisterskiej, patrz adnotacja , wymaga wysłania SmSx2 pod numer  podany w okienku,  koszt 4 zł netto , 4,92  PLN. zł brutto.

 

Adnotacje:

Serwis dokłada wszelkich starań, aby publikowane spisy treści były prawdziwe , ale z racji takiej, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz usług nie bierze na siebie odpowiedzialności także za:
– Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych przez redakcję tekstów publikowanych przez użytkowników serwisu na jago łamach.
– Ewentualne umieszczenie zdjęć lub innych materiałów  z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
– Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

– Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

– Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów serwisu.

-Zmiany prefiksów na dowolne inne.

-Zamknięcia serwisu całkowicie.

-Praca dostępna po odblokowaniu pod tytułem : Informatyzacja administracji publicznej na przykładzie wprowadzenia formy elektronicznej do Kodeksu postępowania administracyjnego http://prace-dyplomowe-24.pl/xbz.pdf. Pełny link po odblokowaniu.

 

 

Art. PRZEPISY KOŃCOWE

1. Jeżeli nie zgadzasz się z powyższym regulaminem to natychmiast opuść stronę serwisu.

2. Jeżeli korzystasz z serwisu to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki.

3. Administrator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany przepisów regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny.

4. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu jest dozwolone jeśli nie krzywdzi innych osób,mienia itp.

5. Regulamin płatności SMS